Ласкаво просимо до Credo, ми є виробником промислових водяних насосів.

всі категорії

Корпоративна культура

Credo Pump присвятить себе постійному розвитку

невизначених

Англійська назва компанії Credo — це латинське слово, що означає кредит і довіру, що є ідеальним тлумаченням «Найкращий насос, довіра назавжди». Латинське слово «Credo» означає кредит і довіра, що є ідеальним тлумаченням «Найкращий насос, довіра» Назавжди».

Китайська назва компанії Kailite є омонімом Credo.

Значення Kai - це кредо значення та партнери для створення багатовигідного, повернення суспільства.

Значення «li» полягає в тому, щоб приносити користь собі та іншим, що відображає почуття відповідальності Credo перед співробітниками та суспільством.

Значення «те» означає прагнення до інноваційного розвитку та диференційованих ідей управління.

КУЛЬТУРА ФІРМИ

КУЛЬТУРА ФІРМИ

Hunan credo pump co., ltd. система культурних ідей, на культурному рівні вона втілена в основних цінностях, корпоративному баченні, корпоративній місії, корпоративному дусі, включаючи філософію бізнесу, філософію менеджменту, філософію таланту, філософію продукту, філософію роботи, філософію обслуговування, термінологію іміджу та інші аспекти . Це визначає деякі основні стратегічні рішення для майбутнього розвитку індустрії насосів Credo та визначає механізм роботи підприємства. Основні ідеї реформи управління ілюструють ціннісну пропозицію та культурну орієнтацію підприємства, а також демонструють хороше бачення та наполегливе прагнення до кар’єри людей Credo.

Підприємницька культура є свого роду психологічним контрактом; це вимагає від нас відчувати це серцем, використовувати серце, щоб зосередити свою силу. Для того, щоб створити культурну атмосферу індустрії насосів Credo, слід приділяти більше уваги духу лідерства та цінностям гармонії, у системі водночас звертати увагу на управління культурою, культура підприємства направляє нас робити правильні речі. Культура кредо потребує не лише культивувати свідомість «піджаків», «майстерів», але й команди для встановлення порядку в розподілі праці, і це змушує нас справді зрозуміти суть культури полягає у встановленні відповідного порядку, який підходить для підприємства внутрішньої роботи, цей порядок є нашим оригінальним, і ми завжди дотримуємося команди.

Індустрія Credo Pump в цілому має дотримуватися наших власних вчень, завжди і всюди, від духу до поведінки, демонструвати культуру індустрії Credo Pump. Ми різні, це через наші особливості та стиль, ідеали та дух.

Credo Pump

«Найкращий насос, довіряйте назавжди»

CREDO

Бачення підприємства: забезпечити людині більш надійні, енергозберігаючі та безпечніші насосні продукти.
Місія підприємства: «Найкращий насос, довіряйте назавжди»
Основні корпоративні цінності: наполеглива праця, поділіться добром чи горем, спільна відповідальність, інновації.
Філософія бізнесу: підкреслення якості та потужного сервісу, перемога на ринковій конкуренції, стабільна робота та створення бренду
Кредо роботи: швидка реакція, відмінне виконання, комунікабельність, співпраця, комплексність - це найважливіше

Правила та норми важливі, орієнтовані на людей

Цілеспрямовані люди мають можливість, Компетентна людина має сцену, люди, які мають подвиги, будуть винагороджені.

Постійне вдосконалення, досконалість

Починайте з професії, досягайте успіху з деталей»

Гарячі категорії